Yangına Dayanımlı Kepenk

Özellikle sanayi alanları başta olmak üzere her çeşit iş sahalarını olası yangın durumuna karşın korunaklı hale getirebilmek adına günümüzde uygulanan çok çeşitli çözüm yolları bulunmaktadır. Bunlardan en etkili olanlardan birisi de kuşkusuz Yangına Dayanımlı Kepenk sistemidir. Uygulama alanını içerden ve dışarıdan korunaklı hale dönüştüren bu sistem, duman ya da alarm aracılığıyla harekete geçerek yangını oluştuğu yere hapsedip, yayılmasını engellemektedir. Her işletme sahibi kuşkusuz sahip olduğu firmasında can ve mal kaybı vermeden işleyişini sürdürmek ister. Bunun içinde gerekli önlemleri alır ama alınan önlemler yeterli gelmediğinde istenmeyen can ile mal kaybının oluşması büyük bir olasılık haline gelir.

İşte yangın gibi ciddi bir olumsuzluk teşkil eden durumlarla karşı karşıya gelmemek için Yangın Kepengi en ideal çözüm yollarından biridir. 4 saat kadar ateşe dayanıklılık göstererek yangın ekiplerinin alana geliş sürecinde zaman kazandıran ürün, yangının tüm alana yayılmasını engellediği gibi bunun yanı sıra çevreye sıçramasını da engellemektedir. Dolayısıyla kendi iş yerinizin can ile mal güvenliğini sağladığınız gibi çevreniz içinde güvenlik oluşturacaksınız. Doğru tedbir ile her bakımdan kazançlı çıkmak adına günümüzün son sistem teknolojik ürünlerinden yararlanabilir, yüksek ölçüde verim sağlayarak uzun vadede kullanım yapabilirsiniz. Yangın kepengi uygulama alanına görsel kalite kazandırdığı gibi yangına karşı tedbirin yanında hırsızlık olaylarının da en büyük engelcisi olmaktadır.

Çünkü Yangına Dayanıklı Kepenk özel bir yapıyla üretildiğinden ötürü her çeşit materyale karşı dirençlidir ve kolayca eğilip, bükülme ve kırılma göstermez. Bu sayede açılması da neredeyse imkansız denecek kadar zordur. Bu sebeple gönül rahatlığı ile her alana uygulanabilir ve yüksek ölçüde güvenlik elde edilebilinir. Temin edeceğiniz yangı kepengi için güvenilir bir firmayla çalışmanız da önemlidir. Yani kalitesiz malzeme ve işçilik ile üretilen bir ürün yerine uluslararası kalite standardıyla üretim yapan bir firmadan hizmet almanız tavsiye edilir. Bu noktada devreye giren firmamızın tarafınıza en iyi kalitede ürün temin edeceğini belirtmek isteriz. detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçerek proje yöneticilerimizle görüşme yapabilirsiniz.